Diyet/Zayıflama Kalça ve Basenleri Sıkılaştırmak İsteyenlerin Ortak Tercihleri Nelerdir?

Uzman Editor

Bebek Forum Üyesi
Bebek Forum Üyesi
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
252
En iyi cevaplar
0
Puanları
28
Yaş
33
Konum
İzmir
Kalça ve Basenleri Sıkılaştırmak İsteyenlerin Ortak Tercihleri Nelerdir?
Basen
denildiğinde tüm kadınların bu konudaki hassasiyetini görürsünüz. Bu noktalar her zaman için, güzel ve selülitsiz görünümün en ön plana çıktığı bölgeler. Özellikle dikkat edilmesi durumunda kendinize mükemmel bir hava katmakla birlikte, son derece sağlıklı bir yaşama merhaba demiş olursunuz.

Tabi ki her güzel sonuç için, emek ve zaman harcamak gerekiyor. Kalça ve basen sıkılığı adına yapılacak egzersizlerde burada hayati önem taşımakta. Beslenme ve spor bir arada götürüldüğünde beklenilenden fazla bir şekilde olumlu neticeler alınmakta. Çekici ve kaliteli bir fizik, her konuda daha öne çıkmanıza yardımcı olacaktır.

Basenlerdeki yağ birikimi konusu da oldukça problem yaratan ve çok hızlı salınım gösteren bölgelerdir. Dikkat edilmemesi durumunda çabuk bozulmayla birlikte, ileri düzeylere gelindiğinde ciddi boyutlara ulaşan sağlık problemleri gözlenmektedir.

Muhteşem bir görüntüye ulaşmak için, rutin olarak yapılması gereken faaliyetler gerekmektedir. Günlük olarak belirlemekte olduğunuz periyotları, yerine getirmeniz ve aksatmadan aşama kat etmeniz şart bir durumdur. Çok kısa aralar vermeniz bile, istenmeyen görüntülere sahne olacaktır.

Bu kadar etkili bir görünüm kazanmak içinde, aşırı derecede para ve zaman harcamanız gerekememekte. Özellikle hanımların kendileri için ürettikleri bahaneler, spor salonuna gidememek ve bununla beraber para faktörü olarak göze çarpmaktadır.

Kalça ve Basen Sıkılaştırmak İçin Evde Yapılacak Olan Egzersizler Nelerdir?
Bacak kasları
nın harekete geçirilmesinin etkileri, tüm beden için oldukça önemlidir. Genel sağlık adına gösterilmekte olan çalışmalar neticesinde, tüm yaşantınıza etki edecek olan spor aktivitelerini yerine getirmek, başta basen ve kalça sıkılığı olmak üzere çok önemlidir.

Squad adı verilen hareket en çok kullanılan ve en etkili yöntemlerden birisidir. Bacaklarınızı omuz genişliği seviyesinde açıp, simetrik şekilde eğilip kalkmanız oldukça etkili olacaktır. Basen sıkılığı tüm görünümünüze etki edecek bir bölgedir.
 
Üst Alt