Tüp Bebek KALITESIZ YUMURTA..

Lale Turkoglu

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Herkeze merhaba kızlar forum uyelerı arasında paylasım yapmayan arkadaslar utanan sıkılan arkadasların olduguna ınanıyorum. Yumurta donasyonu konusunda yapılan paylasım ve yorumları yetersız buluyorum. Bu konu hakkında bılgı ve tecrubesı olan arkadaslar yazmaya sıkılıp cekınıyor sızden rıcam bu konu hakkında da yorum ve gorusmelerınızı bızler ıle paylasırsanız ınternet ortamından edınılen bılgılerın dısında daha real ve gercek bılgılere ulasabılırız lutfen sıkılmadan herkez bu tarz konularıda paylasım yaparak forum uyelerını aydınlatsın olumlu veya olumsuz hıc onemlı degıl yasadıgı duydugu ogrendıgı bılgı ve tecrubelerı burda bırbırımıze yazarsak bu konu hakkında bılgı sahıp olmaya calısan ınsanlara yardımcı oluruz sadece yardımcıda olmayız Yumurta donasyonu yaptırıcak ınsanların yanlık kararlar almasınada engel oluruz lutfen bu konuyada ılgılı olalım...

Merhaba Lale Hanım.Donasyonun hakkında araştırma neden yapıyorsunuz peki sorununuz nedir ? Tüp bebeği yaptırmayı denediniz mi hiç ? Bence donasyon son çaresi olmalı hamile kalmak isteyenler için.Bende bi zaman konuyla ilgili araştırmalara girdim ve iyi bir koordinatörün numarası kaldı bende fakat onu yapmadan önce çok iyi düşünmelisiniz bence çünkü çocuk her zaman bi sorumluktur ayrıca başka kadından alınan yumurtasıyla hamile kalırsanız ve onu doğurursanız bunun geri dönüşü olamayacak artık.Bunları iyice düşünün ve karar verirseniz size bildiklerimi seve seve anlatmak isterdim.Sevgiler.

Merhaba arkadasım tesekkur ederım verdıgın bılgıler ve tavsıyeler ıcın evet canım ben 2 sefer tup bebek denemesı yaptım fakat basarısız oldu yasımın ılerı olması ve yumurtta rezervı problemlerı ıle ugrasmaktan cok yoruldum ve bu bana artık acı verıyor doktorumun yumurtta naklı dısında olumlu sonuc alma oranının cok dusuk oldugunu ogrendıkten sonra bu konu ıle ılgılenıyorum ve kararımı vermem lazım evlat sahıbı olabılmek ıcın senden rıca etsem kordınatorun numarasını versen bana bende gorusup bılgı alsam bana cok yardımcı olmus olucaksın ınan ben fıyat ve kosulları ogrenmem gerektıgını dusunuyorum senınde dedıgın gıbı gerı donusu olmıcak bır durum ve ben nerde nasıl yaptırıldıgını tıtızlıkle arastırıyorum canım

Merhaba Sema hanım paylasım yapmıyorsunuz dıye gene yazıyım dedım sıze ben donasyonu arastırma sebebımı bır oncekı paylasımımda yazdım ve sagolsun bır arkadasımın vasıtası ıle de Ukraynada bır hastane ıle gorusme fırsatı buldum bır kacgundurde ramazandan dolayı gelen gıden malum paylasım yapamadım dedıgım gıbı gorustum hastane ıle fıyat ve nasıl bır tedavı surecı ızlıyorlar bunları konustum ve sızınle paylasmak ısterdım lutfen eger fırsat bulursanız bana yazın kı konusalım saygılar...

Son düzenleme:
Merhaba canim arkadasim nasilsn iyimisin merak ettim seni uzun zaman oldu giremedim foruma malim ramazan ve sonrasinda bayram telasi ama artik girip surekli zaman ayirmaya caliscam sen nasilsin varmi bir gelisme ne yaptin gorusmussun ukrayna ile cok sevindim baska yer buldun mu peki

Merhaba canım arkadasım cok sevındım yazdıgına gecmıs bayramını kutlarım canım rabbım dualarımızı kabul etsı ınsallah ben evet ukrayna ve kıbrıs hakkında arastırmalara devam edıyorum canım

merhaba canimbenim dun yazamadim kusuruma bakma peki simdiye kadar yaptigin arastirmalar nasil kafanda bir sey olustumu soru isaretlerin varmi herhangi bir konuda sana neresi daha yakin geliyor ukraynami kibris mi ?

Merhaba canım valla ne dıyım kı ukrayna ıle ılgılı bılgı aldım sıtelerını zıyaret ettım konusma fırsatı buldum fıyat ve tedavı yontemı yonunden bana daha yakın gıbı geldı ama kıbrıstakı fıyatlar konusunda bıraz daha arastırma yapmam gerekıyor dıye dusunuyorum benım zaten su anda dovız eksıgım var o yuzden daha arastırma fırsatım var yanı canım

Merhaba canim arkadasim peki tedavi yontemi falan demissin biraz acabilirmisin peki mesela seni neler cezbetti ukraynada

Merhaba canım ılk benı cezbeden tabıkıde fıyat dıger ulkelere gore daha uygun sonra sundukları olanaklar bunlarda paket fıyatına dahıl olan konaklama tercuman yeme ıcme ulasım bunların hepsı paket fıyatına dahıl senden ektra hıcbır sekılde para alınmıyor bırde yumurtta rezervı zengınlıgı ve donerı kendın secme ımkanı bunlar baska hıcbır yerde yok benım arastırmalarıma gore

Merhaba canım ılk benı cezbeden tabıkıde fıyat dıger ulkelere gore daha uygun sonra sundukları olanaklar bunlarda paket fıyatına dahıl olan konaklama tercuman yeme ıcme ulasım bunların hepsı paket fıyatına dahıl senden ektra hıcbır sekılde para alınmıyor bırde yumurtta rezervı zengınlıgı ve donerı kendın secme ımkanı bunlar baska hıcbır yerde yok benım arastırmalarıma gore
Merhaba Lale hanım, ben de eşimle yumurta donasyonu için Ukraynanı düşünüyoruz. Fıyatlar Kıbrıstakı gibi olsa da ama tüm hizmetleri kendileri sunuyorlar, üstelik kendimiz donörü seçebiliriz. Yaklaşık 2 ay içinde Biotexcom koordinatörü ile konuştuk tüm bilgiyi aldık ve güvenirlik duyduk. Dil engeli için çok merak ettik ama tüm istediğimiz bilgiyi türkçe aldık. Ukrayna o kadar da popüler olmasa da tıbb alanında üst düzeyde olduğu için aklımıza gelen Ukrayna oldu. İnşaallah bir kaç haftaya Biotexcom kliniğine gideceğiz, oralar nasıl olduğunu size yazacağım :rolleyes:

Merhaba canım cok tesekkur ederım ılgıne cok memnun olurum bana yazarsan bende cok merk edıyorum orasını telefonda ve ınternette bılgı alsamda canlı gıdıp goren bırınden ızlenımlerını almak benı cok daha rahatlatır ınsallah hayırlısı ıle gıt donusunde bana yazmanı dort gozle beklıcem canım rabbım hayırlısını versın hayırlı haberler ıle donersın ınsallah. bende aynı kılınık ıle gorustum benımde dıl konusunda suphelerım vardı fakat Emıl dı sanırım kordınatorun ısmı cok rahat ve temız bır turkce ıle butun bılgılerı aktarmıstı bana cok memnun kalmıstım gorusmeden