Bebek Kolik sancılar yaşıyor musunuz ?

forumuzmani

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Bebeğimin biberonla özellikle süt içtiğinde inanılmaz huzursuzluğu oluyordu biraz araştırdım ve buna özel tasarlanmış Tommee Tippee’den antikolik biberonlar ile karşılaştı o gün bu gündür böyle sancılarımız yok çok şükür. Siz de böyle bir durum gözlemlediniz mi çevremden çok duyduğum bir durum değildi ama biberonu alınca da sancıları geçtiği için tahminimin doğru çıktığını anladım.

Bebeğimin biberonla özellikle süt içtiğinde inanılmaz huzursuzluğu oluyordu biraz araştırdım ve buna özel tasarlanmış Tommee Tippee’den antikolik biberonlar ile karşılaştı o gün bu gündür böyle sancılarımız yok çok şükür. Siz de böyle bir durum gözlemlediniz mi çevremden çok duyduğum bir durum değildi ama biberonu alınca da sancıları geçtiği için tahminimin doğru çıktığını anladım.
Hazırlıklıydık; doğumdan önce antikolik biberon vardı.

Bende Antikolik biberon her zaman vardı

Kesinlikle antikolik biberon olmadan olmaz.

Canım en mantıklısı bana kalırsa biberon ısıtıcıları ama eğer daha uygun fiyatta çözeyim olayı diyorsan da tommee tipppee ısıya dayanıklı biberonlar mevcut ben iki ürünü tomme tippee’den aldım çok memnunum gayet kullanışlı pratik oluyor elimin altında

Hiç düşünmemiştim çok doğru olabilecek bir durum bende hemen göz atıcam ürüne eğer bu kadar etkili ise daha önce neden almadım diye sorgularım çok sızlandı yavrum.