• Bebek Forum'a Hoşgeldiniz

Kişisel Bakım / Güzellik Kot Tulum, Elbise, Etek Modası

Sinem Adakul

Bebek Forum Üyesi
Katılım
20 Eyl 2017
Mesajlar
9
En iyi cevaplar
0
Puanları
3
Etek, kot tulum ya da elbise seçenekleri, yaz aylarının gelmeye başlaması ile birlikte ilgi gören parçalar arasındadır. Spor ve sade bir şıklık oluşturulmasına katkı sağlayan bu tür parçalar, günlük yaşam dışında özel günlerde de kullanılabilir. Kot tulum, elbise, etek modası geçtiğimiz yıllarda etkisini kaybetse de günümüzde yeniden popüler hale gelmiştir. Sneaker, ince bantlı ayakkabı, dolgu topuklular ve espadril seçenekleri ile kombinlenebilen bu tarz kıyafetler, rahat hareket edilmesine de yardımcı olur.
En Kurtarıcı Parçalar Arasında
Kadınların dolabında olması gereken, en kurtarıcı ve joker parçalar arasında kot ürünler bulunur. Özellikle kot tulum modelleri, hem konforlu hem de salaş olması nedeniyle çok fazla talep görür.
  • Yine aynı şekilde elbise ve etek seçenekleri de kadınların kendilerini güzel hissetmelerine yardımcı olan parçalardan bazılarıdır.
  • Kot tulum, elbise, etek modası sayesinde hem günlük yaşamda hem de özel zamanlarda kolay bir şekilde şık görünmek mümkündür.
  • Kot etekler, stiletto ve gömlek ile birlikte iş yaşamında da tercih edilebilir.
  • Bu tür kot parçalar, spor ve dikkat çekici görünmek isteyen kadınlar tarafından beğeni toplar.
  • Üstelik doğru aksesuarlar, ayakkabı ve çanta ile kombinlendiğinde yazın trendleri arasında gösterilir.
Kot kıyafetler asla modası geçmeyecek zamansız parçalardan olduğu için düz tişört ya da bomber ceket modelleriyle de değerlendirilebilir. Modayı takip edenleriniz için OXXO ile Trend Bayan Kıyafetleri ve 2018 Kadın Giyim Modası bu link ilginizi çekecektir.
 
Üst Alt