Bebek / Çocuk Ürün Kuru temizleme uygulaması

Sıla Metin

BF Member
Katılım
7 Ara 2018
Mesajlar
5
En iyi cevaplar
0
Puanları
3
Yaş
31
Konum
İstanbul
Herkese merhaba,

Benim kızlarım 6 aylık. Doğdukları günden beri, ev işlerinde çok zorlanıyorum. Çünkü gaz problememiz hala devam ediyor. Ev işleri içinde en çok zorlandığım kısım da tahmin edebileceğiniz gibi çamaşır. Çünkü çamaşırın yıkanması, kurutulması, toplanması, katlanması ve yerleştirilmesi gibi bir çok aşaması var. Bir yandan sürekli arayan iki cimcime sürekli yanınızdayken bu aşamaları yerine getiremiyorsunuz. Eşim sağolsun çok yardımcı oluyor ama bir yere kadar.

Lafı çok uzatmayayım. Yine çamaşırın çok biriktiği bir gün artık internetten araştırmalara başladım ve Temiz'e rastladım. Temiz, aslında bir mobil uygulama. Ama https://www.temiz.co/ adresinde de varlar. Çamaşır yıkama, kuru temizleme, ütüleme ve lostra hizmetleri var. Diğer hizmetlerini kullanmadım bilmiyorum ama bugüne kadar iki kere çamaşır yıkama hizmeti aldım, ütüleme ile beraber tabi. Biraz önce aşamalara ütüyü eklemeyi unutmuşum :)

Yaptıkları iş çok basit aslında. Uygulamadan veya siteden adresinizi ve hangi hizmeti almak istediğinizi giriyorsunuz vale gelip ürünlerinizi alıyor. Ve işlemler bitince geri getiriyor. Şimdilik sadece İstanbul'dalar ama size çok fena tavsiye ederim. Benim en azından kafam rahatladı, 10 günde bir Temiz'i çağırıp çamaşır yıkama hizmeti alacağım. Çamaşır makinem de boşa düştü bu arada :) Letgodan satacağım onu da :)
 
Üst