Çocuk Manuel Göğüs Pompası

forumuzmani

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Emzirme döneminde olan annelere bir sorum olucak manuel göğüs pompalarından almayı düşünüyorum wee baby’de gördüm gayet kullanışlı pratik oluşundan kaynaklı anneler memnun olduğunu söylüyor siz kullandınız mı ne düşünüyorsunuz göğüs pompaları için? Ne olur ne olmaz yedekte sütüm olsun istiyorum ve süt torbaları ile derin dondurucuda 3 aya kadar ömrü oluyormuş sütünüzün faydası dokunucağını düşünüyorum

Biz kullandık sıkıntı anında çok büyük faydası var… Mastit durumlarında da göğüs pompası yardımcı oluyor diye duymuştum ne kadar doğru bilmiyorum

Emzirme döneminde olan annelere bir sorum olucak manuel göğüs pompalarından almayı düşünüyorum wee baby’de gördüm gayet kullanışlı pratik oluşundan kaynaklı anneler memnun olduğunu söylüyor siz kullandınız mı ne düşünüyorsunuz göğüs pompaları için? Ne olur ne olmaz yedekte sütüm olsun istiyorum ve süt torbaları ile derin dondurucuda 3 aya kadar ömrü oluyormuş sütünüzün faydası dokunucağını düşünüyorum
Elektrikli göğüs pompası kullanıyorum… Anne sütünü çok iyi çektiği için ben her seferinde kullanıyorum… Hatta ilk gelen kısım su daha sonra gelen kısım sütün esas besleyici kısmıdır. Bebek çekiş gücü bakımından güçsüz olduğu için son kısmı çekemiyor… O yüzden sağıp biberon ile anne sütünü veriyorum.

Kesinlikle faydasını görürsün canım hem yedeklersin hem her yerde taşıyıp kullanabileceğin pratik bir ürün dediğin gibi süt torbaları ile de muhafaza edebiliyorsun gayet kullanışlı tavsiye ederim ben memnun kaldım.