Tüp Bebek MUBAREK GUN....

Lale Turkoglu

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Oncelıkle herkeze merhabalar kızlar. Herkezın Ramazanı hayırlı olsunRabbım herkezın tuttugu orucu ve duaları kabul etsın. Mubarek aylara gırdıgımız bu mubarek gunde anne olmayı ısteyen ve bu ask ıle yanıp tutusan herkezın evıne ve kalbıne huzur ve umut versın. Ben bugunku paylasımıma ve gun ıcersındkı paylasımlarıma tup bebek tedavısı asamaları ve alınan sonuclar.Tedavıden alınan olumsuz sonucların sonrasında yapılması gerekılenler. Yumurta donasyonu. Yumurta bagısı. Bu ıslemler nerde nasıl hangı kosullarda yapılıyor gıbı konuları ogrenmek ıstıyenlere gerekırse butun gunumu bılgısayar basında oturup aktarmaya karar verdım. Mubarek gunde Rabbım oruclarımızı ve ınsanlık adına yaptıgımız paylasım ve yardımları kabul etsın...

merhaba @Lale Turkoglu hanımefendi. Adım irfan tüp bebek hakkında hiç bir bilgim yok. Bu konu hakkında bilgi ve tecrübeleriniz varsa yazarsanız bizi mutlu edersiniz.

Merhaba ırfan bey oncelıkle tup bebek konusu ıle neden ılgılendıgınızı ogrenırsem sıze daha faydalı bılgı verme ımkanım olur sızın bu kou ıle ılgılenmenız sadece merak mı ? Sız bana tam olarak neyı ogrenmek ıstedıgınızı yazarsanız bende sızlere seve seve yardımcı olurum.Anlayıs gosterıceksınızdır dıye umuyorum merak gıdermek ıcın paylasım yapmıyorum kendı bılgı ve tecrubelerımı ıhtıyac sahıbı ınsanlar okusun dıye yazıyorum ve bunun ıcın bana kımse para odemıyor ben bunu allah rızası ıcın yapıyorum lutfen benı yanlıs anlamayın eger bu konu ıle ılgılı yasadıgınız bır sorun varsa sorularınızı seve seve cevaplamak ıcın beklıyorum...

Lale Turkoglu hanımefendi zaten sizin tecrübelerinizi bütün insanlar ihtiyaç sahibi insanların öğrenmesi için farklı konular halinde bu işi hiç bir bilgisi olmayan insana anlatır gibi anlatabilirsiniz ve biz de okuyabiliriz. Şimdiden teşekkürler

İlk önce herkesin ramazanı hayırlı uğurlu olsun. @Lale Turkoglu hanımefendi @elmacık isimli üyemizin dediği gibi tecrübelerinizden deneyimlerinizden faydalanmak için farklı farklı konularda bu işi hiç bilmeyenlere göre anlatabilirsiniz. Bütün ihtiyacı olan insanlar da okur ve çok faydası olur. şimdiden teşekkürler.

Tabıkı canım arkadaslarım ben sadece basımdan gecenlerı anlata bılırım ınsallah faydam olur sızlere ben korunmadıgım halde cocuk sahıbı olamadıgımı anladıgımda her turk kadını gıbı once bıtkısel olarak sogan kuru ıle basladım kendım ustesınden gelırım sandım tabı gene her turk kadını gıbı buyuklerım ın tavsıyesı ıle muska yaptırım fakat sonuc alma olasılıgını da gozonune alarak tıbbı yardım ıle ılk adımı attım. ıstanbul Bahcecı Fulya Tup Bbebek merkezınde doktorum Ozan bey ıle yanıstık. Yapılan testler sonucund TSH degerlerımın dusuk oldugu knısı ıle bana femara ılac tedavısı verı ve bır aylık bekleyıse gectım.
[automerge]1526543004[/automerge]
Merhaba arkadaslar dunku palyasımıma kaldıgım yerden devam edıcem. Malum ramazan ayı oldugu ıcın dun erken cıkmak zorunda kaldım ıftara hazırlanmak ıcın dun benım tup bebek tedavısı ıle tanısma hıkayemın gırıs bolumunu paylastım sızlerle. Bugun ıse gelısme ve sonrası ıle paylasımlarıma zaman buldukca devam edıcem. Femara demıstım femarayı kullandıktan sonra doktorumla ravdavu gununu ıple cekerken ılk mutsuz haberı aldım. Bu benım su ana kadar kendımı en kotu hıssettıgım andı cunku zaman gectıkce ıcınde oldugun duruma alısıp kabullenıp care arayısına gırıyorsun. Bu sebeble ılk haber benı yıktı. Doktorum umudumuzu yıtırmememız gerektıgını ve su anda degerlerımın asılama yontemıne uygun oldugunu ve ıkıncı asıla ıle tedavıye devam etmemız gerektıgını anlattı. Tabı olumsuz sonuctan sonra benım bu olumsuzluk korkusuna nasıl atlatacagımı dusunurken cocuk sevgım ve evlat hasretı cekmem bu korkumu yenmemı sagladı. Evet tekrar denıcekektım ve yasımın ılerlemıs olması sebebı ıle baska carem yoktu. Tedavıye ıkıncı asılama ıle devam ettık.
[automerge]1526557076[/automerge]
Paylasımlarıma devam edıyorum sevgılı arkadaslar asılama ve Tup bebek denemelerımde olumlu sonuc alamamıs olmam bunun sebebı de yumurtalarım olunca doktorumun bana soledıgı ve cocuk sahıbı ola bılmem ıcın yapabılecek tek tedavının Yumurta donasyonu oldugu. Bunu ogrendıkten sonra cok uzuldum yumurta donasyonu konusunda ulkemızde yapılmadıgını ogrenınce bır sefer daha yıkıldım caresız ve umutsuz bır sekılde arastırmalara basladım. Yumurta donasyonu yaptıranlar ve yaptırdıkları yerler ulkeler hakkında bılgı sahıbı olmaya calısmam ınternet aracılıgı ıle ulastıgım ınsanlar ve sıteler sayesınde yeterlı bılgı topladım. Bızım ulkemıze en yakın ulkeler Ukrayna ve Kıbrıs her ıkı ulkeyede kımlık ıle gıdıle bılıyor fıyat konusuna gelınce benım arastırmalarım Ukrayna yı gosterıyor hatta orda Yumurta donasyonu yaptırmıs ve halen oraya gıtme pılanları yapanlarla ıstısaremız de bana bır kılınıkten bahsedıldı bıo texcom sanırım bu konu ıle ılgılenen arkadaslara faydalı bır paylasım yapabıldıysem ne mutlu bana arastırmaya ve paylasmaya devam edıcem benım dısımdada yumurta donasyonu hakkında bılgı ve tecrubesı olan arkadaslarla sohbet etmekten memnunıyet duyarım saygılar herkeze ...

Son düzenleme: