Bebek / Çocuk Ürün Mustela Bariyer Pişik Kremi

nehanu

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
İlk göz ağrım kızım dünyaya geldiğinde #atopik dermatitle tanıştık. O hassas teni o kadar seçiciydi ki rastgele bir şeyle geçiştirmemiz mümkün değildi. Piyasada Mustela’nın #hipoalerjik ürünleriyle tanışmam çok sürmedi ve her kullanımı sıkıntısız yaşamanın huzuruyla güven içinde kullanmaya devam ettim. Mustela’nın yakın zamanda geliştirdiği #pişik kremi de başka bir mucize. Bariyer kremin doğal içeriği ve vitamin desteğiyle o ipeksi hassas tenleri artık daha da güvende. İtiraf ediyorum bebeklerimin sadece pişik sorunu için değil kendi cildim içinde hiç düşünmeden kullanıyorum. Pul pul dökülen cildimi bile o kadar hızlı onarıyor ki.. Bebeğiniz ve cildiniz kesinlikle bu ilgiyi hakediyor. Teşekkürler #Mustela💙

Atopik dermatit olan bebeğime biraz iyi geldi diyebilirim. Alerjiden dolayı çok derin pişikleri oluyordu. Öncesinde bariyer olması açısından bol mustela pişik kremi sürünce pişik olma durumu biraz daha hafifliyordu. İçeriği nedeniyle bebeğime gönül rahatlığı ile kullanıyorum

Bebeklerin ciltleri hassas olduğu için pişik olduktan sonra değil de her bez değişiminde sonra önleyici krem kullanılmalı. Mustela pişik önleyici krem pişik önlerken içindeki içindeki vitaminlerle cildi güçlendirir. İçerik olarak da doğal kökenli olması mükemmel. Tek krem 3 etki. Teşekkürler bebek dostu mustela