Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Prematüre Bebek Gelişimin Engelleyen Faktörler Nelerdir?
Prematüre bebek gelişimi
adına atılması gereken tüm adımlar eksiksiz ve hatasız atılmak zorundadır. Prematüre bebeklerde tedavi yöntemleri, her zaman için profesyonel ve ihtiyaca göre ayarlanmak durumda olmaktadır.

Erken doğan bebeklerde özellikle birkaç eylemi bir arada yapamadığını normal bir dikkatle bile fark etmeniz mümkün olacaktır. Size bakarken bir anda uykuya dalabilir, bununla beraber kendisine göstermekte olduğunuz ilgiye tepkisiz kalabilir ve bunun yanı sıra sürekli olarak dağınık gözükebilir. Bu sorunların aşılması adına kesinlikle aksatılmasına fırsat tanınmayan ve doğru neticeler alınana kadar devam eden bir süreç izlenmek zorundadır. Tıp alanındaki gelişmeler artı birçok noktada çok daha iyi sonuçlar alınmasını sağlamakta. Prematüre bebek gelişimi hataya yer bırakılmadan eksiksiz bir şekilde sonuç odaklı olmalıdır.
 

Facebook Sayfamız

Üst