Prematüre Bebek Sahibi Anne-Babaların Kendini İyi Hissetmeleri Adına Neler Yapabilirler?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Prematüre Bebek Sahibi Anne-Babaların Kendini İyi Hissetmeleri Adına Neler Yapabilirler?
Erken doğan bebeklerde anne ve babaların psikolojileri
kesinlikle her insanın taşıyabileceği bir durum değildir. Oldukça stres ve hiç kimse olmasa bile kendilerini baskı altına alarak eziyet çekerler. Ancak tıp alanındaki gelişmeler, olumlu gidişat, bazı mutlu edici haberler kendilerini toparlamakta hayati rol oynamaktadır. Çünkü kendilerini zor duruma sokmak sadece gerginlik yaratacak ve aynı zamanda negatif bir hava esmesine neden olacaktır.

Annelerin bu konuda sağlam durabilmesi direk olarak herkes için çok olumlu yönde ilerlenmesine neden olabilir. Prematüre bebek sahibi anne babalar ne olursa her zaman yüksek morali ve sağlam bir tavır sergilemeleri gerekmektedir.
 

Facebook Sayfamız