Prematüre Bebek Sahibi Anneler Nasıl Bir Ruh Halinde Olmalıdırlar?

  • Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Prematüre Bebek Sahibi Anneler Nasıl Bir Ruh Halinde Olmalıdırlar?
Prematüre bebek sahibi annelerin ruh halleri
, özellikle ilk günlerde kendini tamamen duruma teslim etmiş halde olur. Bu oldukça normal karşılanmak zorundadır. Bir yanda kilosu yerinde, gayet sağlıklı, normal bir seyirde yaşantısına devam eden bebekler ve ebeveynleri görebilir, durum daha da ağırlaşabilir. İşleri daha zor bir duruma sokan evreyse, erken doğum yapan annelerin kendilerini suçlamalarıdır. Net olarak doktor tarafından kendilerini suçlayacak bir hal olmadığını açıklamaları bile bu düşüncenin önüne geçemez.

İlk olarak annelerin dikkate almaları gereken konu, tedavi imkanının olduğunu ve başarı oranının çok yüksek olduğu gerçeğidir. Prematüre bebek sahibi annelerin ruh halleri kesinlikle üstü kapatılacak veya dikkate alınmayacak bir konu olarak kabul edilemez.
 

Facebook Sayfamız