• Yapılan spamlar ve bot saldırıları sebebi ile üyelikler sadece manuel onaya alınmıştır. Mail adresi ve kullanıcı adı düzgün olmayan tüm hesaplar red edilecektir. İlginiz için teşekkür ederiz... /-/ Due to spam and bot attacks, memberships were only approved by manual. The e-mail address and the user name will be rejected. Thank you for your attention...
  • Bebek Forum içeriğindeki bütün yazılar üyelerimizin kendi tecrübeleri neticesinde yazdığı ve bilgilendirme amaçlı yazılardır. Teşhis ve tedavi amaçlı kullanılamaz. Kesinlikle her uygulamada doktorunuza danışınız.
  • İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan Bebek Forum https://www.bebekforum.net.tr Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ YAPTIKLARI PAYLAŞIMLARINDAN SORUMLUDUR.

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
28 Mar 2018
249
33
28
32
İzmir
#1
Prematüre Bebek Sahibi Babalar Nasıl Hareket Etmelidirler?
Prematüre bebek sahibi babaların ruh halleri
, ilk olarak kurulmakta olan hayaller ve umutların yıkılmasıyla çöküntüye uğrayacaktır. Tüm beklentiler tamamen değişse de geçen zaman ne kadar yorucu olsa da asla pes etmemek gerekmektedir.

Babalık psikolojisi kendini her zaman ayakta tutmak ister, bunu anneye yansıtmayı başardığında daha güçlü bir kuvvet ortaya çıkacaktır. Temel olarak prematüre bebeği olan babaların dikkat etmesi gerekenler, hastane ortamında hijyen koşullarına dikkat ederek enfeksiyonlara davetiye çıkarmamaktır. Bu tarz adımlar küçük gibi görünse de durum ne kadar kötü olursa olsun, sağlam bir tavrın herkese katkısı bulunacaktır. Prematüre bebek sahibi babaların ruh halleri, kendilerini olduğu kadar bebeklerini de etkiler, bunun için gösterilmekte olan tepkilere çok dikkat edilmesi gerekmektedir.
 

Facebook Sayfamız