Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Prematüre Bebek / Bilgi Prematüre Bebekler Hakkında Bilinmesi Gereken Tüm Detaylar!

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
Mar 28, 2018
Mesajlar
252
Tepki puanı
37
Puanları
28
Yaş
33
Konum
İzmir
Prematüre Bebekler Hakkında Bilinmesi Gereken Tüm Detaylar!
Prematüre bebekler hakkında bilinmesi gereken tüm konular
, böyle bir durumla karşılaşan anne ve babaların zorunlu olarak dikkate alması şart. Doğuma az bir süre kaldı ve artık bebeğinizin ihtiyaç duyduğu her şeyi temin ettiniz, odasını hazırladınız, kıyafetlerini tam olarak ayarladınız ve artık sadece miniğin gelişini beklemektesiniz. Ancak beklenilenin aksine bebeğiniz çok daha önce doğdu ve tüm dengeler artık değişmek zorunda.

Prematüre bebeklerin olumsuz yönleri oldukça sıkıntı ve sorun yaratacak eksikliklerdir. Diğer bebekler gibi tüm organları mevcut olsa da beyin, akciğer ve böbrek gibi hayati organlar tam anlamıyla istenilen seviyede değildir. Dünya’ya tam anlamıyla eksiksiz ve hastalıksız doğan bebekler bile oldukça savunmasızken, organları tam gelişmemiş minikler için oldukça zor zamanların atlatılması gerekmektedir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst