Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Prematüre Bebekleri Hangi Koşullarda Taburcu Edilmektedir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Prematüre Bebekleri Hangi Koşullarda Taburcu Edilmektedir?
Prematüre bebeklerin küvoz süresinin bitişi
, tam anlamıyla istenilen sonuçlar olmadan tamamlanmayacaktır. Bunun nedeni oldukça açıktır. Erken doğan bebekler standart sağlık koşullarından uzak bir çizgi çizerler. Belirlenmiş olan sağlıklı süreden önce doğmuşlardır ve bununla birlikte birçok fiziksel fonksiyonları, ihtiyaç duyulduğu seviyeden çok geridedir.

Kuvözün faydaları tam burada devreye girerek, eksik kalan sürenin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasına neden olmaktadır. Aksi takdirde tüm çalışmalar sadece boşa vakit kaybına dönüşür. Bu nedenle taburcu süresi istenilen kriterlere ulaşılmadan dolmayacaktır. Burada çıkış yerine en düzgün şekilde sonuçlanmasını beklemek gerekmektedir. Diğer taraftan bu süreç sadece bebek sağlığının eski haline dönmesine neden olacaktır. Prematüre bebeklerin küvoz süresinin bitişi aynı zamanda yeni bir sayfanın açılması anlamını taşımaktadır.
 

Facebook Sayfamız

Üst