Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Prematüre Bebek / Bilgi Prematüre Bebekleri Hangi Koşullarda Taburcu Edilmektedir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
252
37
28
Katılım
28 Mar 2018
Yaş
33
Konum
İzmir
Prematüre Bebekleri Hangi Koşullarda Taburcu Edilmektedir?
Prematüre bebeklerin küvoz süresinin bitişi
, tam anlamıyla istenilen sonuçlar olmadan tamamlanmayacaktır. Bunun nedeni oldukça açıktır. Erken doğan bebekler standart sağlık koşullarından uzak bir çizgi çizerler. Belirlenmiş olan sağlıklı süreden önce doğmuşlardır ve bununla birlikte birçok fiziksel fonksiyonları, ihtiyaç duyulduğu seviyeden çok geridedir.

Kuvözün faydaları tam burada devreye girerek, eksik kalan sürenin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasına neden olmaktadır. Aksi takdirde tüm çalışmalar sadece boşa vakit kaybına dönüşür. Bu nedenle taburcu süresi istenilen kriterlere ulaşılmadan dolmayacaktır. Burada çıkış yerine en düzgün şekilde sonuçlanmasını beklemek gerekmektedir. Diğer taraftan bu süreç sadece bebek sağlığının eski haline dönmesine neden olacaktır. Prematüre bebeklerin küvoz süresinin bitişi aynı zamanda yeni bir sayfanın açılması anlamını taşımaktadır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst