Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İletişim Personeli

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Prematüre Bebek / Bilgi Prematüre Bebeklerin Kuvöz Dönemi Nasıl Geçer?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
Mar 28, 2018
Mesajlar
252
Tepki puanı
37
Puanları
28
Yaş
33
Konum
İzmir
Prematüre Bebeklerin Kuvöz Dönemi Nasıl Geçer?
Prematüre bebeklerde kuvöz dönemi
sadece eksik olan noktaların normal standartlara gelmesini sağlamakla geçmektedir. Erken doğan bebekler otomatik olarak gelişimlerinden ödün vermiş sayılırlar. 40 hafta normal doğum süresidir. Bu evre boyunca kalp çalışması gerektiğini konumunu alır, beyin aynı sistemde gelişmeye devam eder. Erken gerçekleşen doğumlar bu evrelerin bozuk sonuçlanmasına neden olmaktadır.

Bebeklerde kilo tablosundaki düzensizlik, çok büyük hastalıklara davetiye çıkartma potansiyeline sahiptir. Bununla birlikte gösterilmekte olan bazı çalışmalar artık, daha umutlu ve geleceğe güvenle bakılmasına neden olsa da, prematüre doğumlar sorunları başlangıcı anlamı taşımaktadır. Tüm problemlerin tedavi süreci kuvöz yardımıyla gerçekleşmek zorundadır. Aksi takdirde prematüre bebeklerde kuvöz dönemi olabildiğince üzerinde profesyonel ellerin dokunması gereken bir süreçtir.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst