Anne Rabbim Hepimizin Yardımcısı olsun

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bende 5 yıllık evliyim. 3 senedir çocuk özlemi ile yanıp tutusuyorum. 2 . asilamam da hüsranla sonuclandiktan sonra dünya artık boş gibi geliyor bana. Hiç bir şey den tat alamıyorum. Her ne kadar esimede belli etmek istemesem de. Artık onunda karşısında hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Kendime hakim olamıyorum. Dış çevrenin baskısını hiç karıştırmak dahi istemiyorum. Sizi çok iyi anlıyorum. En yakın arkadaşım bile acıyor sanki bana yada ben öyle hissediyorum. Kim ne derse zoruma gidiyor. Çıkmaz bir yolmuş yaşadıklarımız. İçimde sadece bir inanç var o da gün olacak ve o devran bizede dönecek. Rabbim Hepimizin Yardımcısı olsun

Merhaba arkadaşlar bende 5 yıllık evliyim. 3 senedir çocuk özlemi ile yanıp tutusuyorum. 2 . asilamam da hüsranla sonuclandiktan sonra dünya artık boş gibi geliyor bana. Hiç bir şey den tat alamıyorum. Her ne kadar esimede belli etmek istemesem de. Artık onunda karşısında hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Kendime hakim olamıyorum. Dış çevrenin baskısını hiç karıştırmak dahi istemiyorum. Sizi çok iyi anlıyorum. En yakın arkadaşım bile acıyor sanki bana yada ben öyle hissediyorum. Kim ne derse zoruma gidiyor. Çıkmaz bir yolmuş yaşadıklarımız. İçimde sadece bir inanç var o da gün olacak ve o devran bizede dönecek. Rabbim Hepimizin Yardımcısı olsun
Merhaba öncelikle bu kadar kendinizi uzmeyin diyecem ama size cok bos bir laf gibi gelecek ama şuna inanin herseyin bir zamani var nasibinizde varsa hic ummadiginiz bir anda gerceklesecek .cevremde bir kac sizin durumunuz gibi durumlara sahit olmuştum biri yillarca sonrasi oldu digeri ise mucize gibi kendiliginden hamile kaldi .stress yapmayin ama iyi bir dr bulup kontrol altinda olun .hersey Allahtan dua ve inancinizi eksik etmeyin ve hakkinizinda en hayırlısı ne ise o olsun .hayat mucizelerle doludur unutmayin

Son düzenleme:
Merhaba Songül hanım mesajıma cevaplamak vaktiniz bulabildiğiniz için teşekkür ederim desteğinize çok ihtiyacım var çünkü şu an gerçekten.Benim de yapmadığım kurler kalmadı artık.Sütle maydanosa oturma,soğan kuru belime yakı,meryem ana otu içme,okunmuş sular içmeler .yaptım.Gecende bir arkadaş sogan kuru ve ayni zamanda cörek otu balla karıştırdım aç karnına aynı zamanda yaptım.Hamile kaldım yazmış.Bende ne kaybederim onu da denedim ama bir fayda göremedim.İnternet'te otururken nasıl hamile kalabilirim diye bir post geldi gözüme yumurta donasyonuyla.Ama bildiğimiz Kıbrıs değil Ukrayna'da yapılıyor.Artık aklıma ister istemez bu tedavi de gelmeyi başladı.Bilmiyom valla perişan olduk artık.Belki eşimle oturup donasyonu konuşmaya deneriz.Ne de olsa durumumuz rahat maddi konusunda belki bu bizim kurtuluşumuz olur diye düşünüyorum.Sizce denemeye değer mi Söngül hanım ?