Tüp Bebek Tüp Bebek Denemeye değer mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RE: Tüp Bebek Denemeye değer mi ?

elmacık' Alıntı:
Sema hanım geçmiş olsun. İnşallah umduğunuz gibi bebeğiniz olur. Bilmeyenler için sizin rahatsızlığınız doktorun tanısı ve size uygulanan tüp bebek tedavisini baştan ayrıntılı yazarmısınız?

Selam =) Evet tabi ki anlatırım zaten daha önce illetiğim gibi tedavinin bütün aşamaları anlatmak isterdim bende ama kimse yazmayınca bende küstah olmak istemedim Ben 41 yaşındayım eşimle İzmire katılıyoruz.7 sene evliyiz fakat çocuk olmuyordu bizde.Denemediğimiz bir yol kalmadı.1 ay önce doktora gittiğimizde genel tahlili verdik gebe kalma şansımızı öğrenmek için.Sonuç Fsh 11, estradiol 176 prolactin 10.61 çıktı yani hamile kalma şansı çok düşük çünkü yumurtalarım çok az kalmıştı.Onun için tüp bebeği yumurta donasyonu ile yaptırmak istedik ve araştırırken en uygun bize BioTexCom klinik geldi.Türkiye'den Evlilik cüzdan fotokopisi,Kimlik kopyaları,Aile doktonumuzdan sağlık raporu (doğal olarakhamile kalamaz veya kaç döngüleri başarısızlığı teyit eden raporu),CXR(kocanın) ve Serolojik anazlizleri AIDS,HIV,frengi (RW) HCV alınca yola çıktık oraya bu analizleri ve orda yaptığımız analizlerle beraber bi kaç gün sonra sonuçlar geldiği zmn transferim oldu şimdi 3 gün gün beklemekteyiz kan testi 9 gün sonra veririzve inşallah iyi haberlerle Rabbimiz yüzlerimizi gündürür benim için dua ederseniz sevinirim arkadaşlar gerçekten beni bu heyecanla dolu anlarda bırakmadığınız için çok tşkler Allah hepimize uzun mutlu yıllar versin ..saygılaar =)))

Sema hanım Ukrayna daki BioTexCom Tüp Bebek merkezinde nasıl bir tedavi uygulandı. Rahatsızlığınızın tanısını doktor ne koydu buna karşılık nasıl bir tedavi uyguladı. Hiç bir şey bilmeyen tüp bebek konusunda ve tedavisi konusunda çok cahil olan benim anlayabileceğim bir şekilde BioTexCom Tüp Bebek merkezinde ne tedavi uygulandıysa açık açık anlatır mısınız?

blues' Alıntı:
Sema hanım Ukrayna daki BioTexCom Tüp Bebek merkezinde nasıl bir tedavi uygulandı. Rahatsızlığınızın tanısını doktor ne koydu buna karşılık nasıl bir tedavi uyguladı. Hiç bir şey bilmeyen tüp bebek konusunda ve tedavisi konusunda çok cahil olan benim anlayabileceğim bir şekilde BioTexCom Tüp Bebek merkezinde ne tedavi uygulandıysa açık açık anlatır mısınız?

Selam değerli yöneticimiz daha önce ilettiğim mesajımda zaten her şey açık ve net bir şekilde anlattım yani bence benim kader bayan arkadaşlarım benim anlattıklarımı sorunsuz olarak anlayabilirler.Biz tüp bebeği yumurta donasyonu ile yaptırmıştık veritabandan seçtiğimiz kadının yumurtasıyla yani.Benim hiç bir rahatsızlığım yoktu sadece analizlerin sonuçları aldıktan sonra kendi yumurtalarımla hamile kalma şarsım 100% 2 yani çok düşüktü o yüzden doktorumuz bize yumurta donasyon olarak tedaviyi uygulanmış.Benim durumum budur fakat burada gezerken bir çok çiftlerle dertlerimizi anlatmaya çalışıyoruz bir masada oturup ve çok şükür çalışan birilerden hem rusçayı hem türkçeyi bilerek bize tercuman olarak yardımcı oluyor.Mesela bir çiftin bura çıkolata kıstı vardı uzun zamandır adet başlamadan acayıp bir acı hissediyordu sürekli başı dönüyordu ve ilişkiye girmek için hiç isteği yoktu.Şimdi onlar da yeni analizleri vermişler ameliyat olacak bura sonra da Doktor gerekli tedaviyi uygulanır.Analizlerin sonuçları gelmeden tedavinin hakkında konuşulmaz belirtti yani demek istediğim şey herkesin bura hikayellerin farklı ama gördüğüm kadarıyla bu klinik başarılı ileriye gidiyor ayrıca bir çok hamişler de var burda ) onlar da taşıyıcı anneler çok ta güzel sıcak kanlı kızlar.Eğer kimse ayrıntılı olarak bu kliniğin hakkında bilgileri almak isterse http://biotexcom.com.tr/ Benim attığım linkte gerekli bilgileri alabilir.Sizin de sorularınız kaldıysa yazın müsait olduğumda mutlaka okuyup cevabımı yazarım İyi günler dileğiyle

MERHABAAAA ARKADAŞLAR !!! YAŞASIN HAMILEYIIIIMMMM !!!!!!! dün kan tersi verdim ve gebelik testi aldım ikiside pozitif çıktı !!!!!! ayyy çok mutluyuz inanamıyorum sonunda hedefimize ulaştık ve bende anne olacammmm !!!!!!! BioTexCom sayesinde hamile kaldım herkese sonsuz teşekkür ediyorum hikayemi okuyanlara tevsiyeleri yazanlara duyanlara duymalanlar !! Allah'ım sana ne kadar da teşekkür etsem yine de az olur =))) Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın inşallah her hamile kalmak isteyen kadın bir gün bu mutluluğu hisseder OLeEeEyYyYyYyYyY !!! =)))))))

Hayırlı Uğurlu Olsun. Allah analı babalı büyütsün. Çok sevindik Sema Hanım. Demek ki Tüp Bebek Denemeye Değermiş. Kısaca sonuç...

Sema Hanım size ilk bu konuyu açtığınızda ne demiştim. Tüp Bebek maddi olanağınız varsa denemeye değer. Çevremden de çok sıkıntılı bir örnek göstermiştim. Hayırlı olsun. Allah analı babalı büyütsün. Bu durumda mutlu bir sonuç aldığımıza göre bu konu kapatılmıştır. Hayırlı olsun...

Bu konuyu ilk defa gördüm. Bir solukta okudum Tüp Bebek Denemeye Değermiş. Hayırlı olsun Sema Hanım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...