Bebek / Çocuk Ürün wee baby antikolik biberon hava akısı sorunu / ÇÖZÜLDÜ

yelizaydin

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Kolik bir bebeğe sahip olduğum için beslenme sırasında hava yutmasını engellemek için anti kolik biberondan aldım. Bi kaç haftadır kullanıyoruz ama son zamanlarda sanırsam benim hatam kaynaklı biberonun valf denen kısmı hasar gördüğü için kullanımı zorlaştı. Atıp yenisini almaya kıyamadımda yeni aldım diye markayla iletişime geçince yedek parçasının satıldığını öğrendim hemen bi bakayım dedim tam da aradığım parçaydı valla aldım takttım yeni gibi devam ediyoruz suan.

Kesinlikle bebek ürünlerinde en önemli mevzu firmaların yedek parça üretmemesi ve satmaması bu yüzden çok bebek eşyasını yeniden aldığımızı biliyorum.

Kolik bir bebeğe sahip olduğum için beslenme sırasında hava yutmasını engellemek için anti kolik biberondan aldım. Bi kaç haftadır kullanıyoruz ama son zamanlarda sanırsam benim hatam kaynaklı biberonun valf denen kısmı hasar gördüğü için kullanımı zorlaştı. Atıp yenisini almaya kıyamadımda yeni aldım diye markayla iletişime geçince yedek parçasının satıldığını öğrendim hemen bi bakayım dedim tam da aradığım parçaydı valla aldım takttım yeni gibi devam ediyoruz suan.
Siz şanslısınız biz bebeklerle ilgili eşyalarda yedek parça sıkıntısı yaşıyoruz ve bir çok eşyayı yeniden almak zorunda kaldık.

Bebek ürünlerinde yedek parça sıkıntısı var. Bu yüzden genellikle yeniden satın almalar oluyor.