Soru ? Wee Baby Mini PP Alıştırma Bardağı kullanan var mı ?

blues

Yönetici
Administrators
Super Moderators
Moderating
Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Biz yenidoğan bebeğimize biberona alıştırma sürecinde wee baby biberon aldık aynısından ama hatırlıyorum o pipet yoktu sadece biberon. Şimdi kızım 14 aylık hala o biberonun başlığını değiştirdik kullanıyoruz. Hala her sabah devam sütünü o biberonla içiyor.

birbaba

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Yenidoğan bebeğimize biz bir dr brown biberon bir de wee baby aldık. Dr brown ı ilk etaplarda az da olsa kullandık. Wee baby’i de kullandık. Şimdi sadece wee baby biberon kullanıyoruz..

Gülsüm-Umut

Baby Community Member
En İyiler - The Best
En iyi cevaplar
4
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Biz yenidoğan bebeğimize biberona alıştırma sürecinde wee baby biberon aldık aynısından ama hatırlıyorum o pipet yoktu sadece biberon. Şimdi kızım 14 aylık hala o biberonun başlığını değiştirdik kullanıyoruz. Hala her sabah devam sütünü o biberonla içiyor.
Biz de yenidoğan bebeğimize wee baby biberon kullanıyoruz…

Elçines

Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Şu an 4 aylık bebikim var. Yenidoğan sayılır.. wee baby biberon aldık.. Kullanıyoruz…

BebekForum

Yönetici
Moderating
Baby Community Member
En iyi cevaplar
1
Sayın adminimiz ve süper moderatör arkadaşımız dahil burası wee baby reklamına dönmüş yemin ederim banlarım haa… 🤪 Şaka bir yana biz de wee baby biberon ile başladık bakalım.. Bebeğim yenidoğan… Allah onu bağışlasın.

yelizaydin

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
minicik ve cok guzel. bebeğime su tüketimine alışması icin kullandim. bu sayede buyuk biberonlarini daha rahat kullanabildi.