Neler Yeni

Bebek Forum - Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Doğum / Bilgi Yardım edin

Elif’te

Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Merhaba
17 haftalık gebeyim doktorum bebeğin aşağıda olduğunu dikkatli olmamı belirtti progestan ve magnezyum verdi siz böyle bir şeyle karşılaştınız mı neler oldu

Arinars

Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Kız kardeşim tansiyon nedeniyle erken doğuma alınacaktı; öncesinde magnezyum takviyesi yaptılar. Korkmana gerek yok, magnezyum sandığından çok daha fazla yararlı olacaktır. Ağır taşıma, olabildiğince dinlen, doğal beslen ve en önemlisi stresten uzaklaş. Doktorun dediklerini uygularsan, bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabilirsiniz. :) sağlıkla kalın.

Gülsüm-Umut

Bebek Forum Üyesi
Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Hiç bir iş yapmayın dinlenin... Doktorunuzun tavsiyelerinden de çıkmayın. Geçmiş olsun...

Bebeğin Doğum Tarihi: 2021-01-10
Hamilelik Günü: 54 günü geride bıraktınız.
Hamilelik Trimester Dönemi: 7 haftayı geride bıraktınız ve şuan 1. Trimester dönemindesiniz.
Hamilelik Aşaması: Farkındalığınızı artırmak için aşağıdaki bilgileri okuyabilir ve doktorunuzdan detayları isteyebilirsiniz.
Artık, serebral hemisfer (beyin yarım küreleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene
oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza
gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

birbaba

Bebek Forum Üyesi
Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Geçmiş olsun @Elif’te hanım dinlenin. Doktorunuzun tavsiyelerinden de asla çıkmayın...

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Süper Moderatör
Moderatör
Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Süper Moderatör
Moderatör
Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Öncellikle merhaba verdiği ilaç lar progestan düşük önleyici bir ilaç digeri de gerekli bi
süre bol bol dinlenin yatin ayaklarinizi yuksekte tutun ara ara ve hic is falan yapmayin beslemenizi ve suyu ihmal etmeyin

Gülsüm-Umut

Bebek Forum Üyesi
Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Kız kardeşim tansiyon nedeniyle erken doğuma alınacaktı; öncesinde magnezyum takviyesi yaptılar. Korkmana gerek yok, magnezyum sandığından çok daha fazla yararlı olacaktır. Ağır taşıma, olabildiğince dinlen, doğal beslen ve en önemlisi stresten uzaklaş. Doktorun dediklerini uygularsan, bu süreci sağlıklı bir şekilde atlatabilirsiniz. :) sağlıkla kalın.
Öncellikle merhaba verdiği ilaç lar progestan düşük önleyici bir ilaç digeride gerekli bi
süre bol bol dinlenin yatin ayaklarinizi yuksekte tutun ara ara ve hic is falan yapmayin beslemenizi ve suyu ihmal etmeyin

geçmiş olsun @Elif’te doktorunuzun dediklerine harfiyen uyun. Bol bol dinlenin..

Moderatörün son düzenlenenleri:

Bebeğin Doğum Tarihi: 2021-01-10
Hamilelik Günü: 54 günü geride bıraktınız.
Hamilelik Trimester Dönemi: 7 haftayı geride bıraktınız ve şuan 1. Trimester dönemindesiniz.
Hamilelik Aşaması: Farkındalığınızı artırmak için aşağıdaki bilgileri okuyabilir ve doktorunuzdan detayları isteyebilirsiniz.
Artık, serebral hemisfer (beyin yarım küreleri) arasındaki bölünme de belirginleşti. Alt ve üst çene
oluştu. Bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 0,001 gr. Anneler, bugünlerde doğumunuz ile ilgili ilk randevunuza
gitmiş ve ilk kan testlerinizi yaptırmış olmalısınız.

blues

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Admin
Süper Moderatör
Moderatör
Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Hiç bir iş yapmayın dinlenin.. Geçmiş olsun

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Süper Moderatör
Moderatör
Bebek Forum Üyesi
En iyi cevaplar
0
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Ayrıca risk hissettiğinizde drnuz ile iletişim halinde olun .Ben 32 haftalık doğum yaptim aslında bi kaç belirti vermesine rağmen acemilik ten anlayamadım .oyuzden ilaçlarınızı düzenli kullanın ve bi sonraki muayeneye kadar istirahat edin inslh herşey duzelir

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8