Tüp Bebek Yaş. 39 amh 0.01...

Sema Ergül

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaslar,
Simdi doktordan geldim, 9.gün igne oluşum, yalniz solda 1 tane folikul gordu 10 bucuk ölçüsünde e2 de 90 cikti...ve bitane ciktigi icin moralim bozuldu ama yumurta rezervim az oldugu icin dr.bunada iyi dedi...ignelere 5 gun daha devam edeceğim...yaş. 39 amh 0.01...
Bir yumurta ile sansim ne kadar olabilir ki :-/

Sema Hanım Allah yardım etsin. İşiniz çok zor. Ama şunu bilin ki hayata bağlanmamız hep umutlar ile... Yaşama sevinci de umut ile.. İnsanı hayata bağlayan ufacık bir umuttur. Bakarsınız ki en olmaz denilen şeyden bir mucize doğar. Mesela asfaltın ortasında çıkan ufak bir kır çiçeği gibi ya da betonu delen ufak bir çiçek gibi... İnşallah tek bir yumurta ile tüp bebek tedaviniz sonuç verir ve hamile kalırsınız. Tüp bebek tedavinizi nerede görüyordunuz?

Merhaba Songül hanım desteğiniziçin teşekkür ederim mesajinizi görmekten sevindim gerçekten.Tedavimi Ankara'da Prof.Dr.Mehmet Erdemde gördük.Kendimiz de Ankara'ya katılıyoruz zaten eşimle.Maalesef transfer bile edilmedi.Moralim çok bozuk..yaşlarım da gidiyor eşim destekçi olamaya çalışıyor ama nereye kadar katlanır o da...neyse Rabbimiz yardımcımız olsun..Bir gün elbet bizde hamile kalırız önemli olan pes etmemek..Sizin çocuğunuz var mı peki Songül hanım ?

Benim 1 bebeğim var. 16. ayına girdi Sema hanım. Allah size de bebek isteyen herkese de en kısa zamanda nasip etsin.

Merhaba Arkadaşlar uzun zamandır girmedim buraya kusura bakmayın canım çok sıkkındı hiç moralim yok artık kaç aydır...maalesef tedavimden pozitif bir sonuç alamadık doktora gittiğimizde bize yumurta donasyonu yaptırın dedi.Şu an düşünmekteyiz.Sizin fikirlerinizi duymak isterdim buna değer mi sizce ?