Neler Yeni
Bebek Forum'a Hoş Geldiniz

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut mesajlara cevap yazabilir, diğer üyelere itibar edebilir, kendi özel mesajınızı alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz.

Yeni Doğan Bebeklerin Babalarının Bilmesi Gerekenler Nelerdir?

Uzman Editor

Üye
Üye
Emektar Üye
Katılım
28 Mar 2018
Mesajlar
248
Beğeniler
33
Puanları
28
Yaş
31
Konum
İzmir
#1
Yeni Doğan Bebeklerin Babalarının Bilmesi Gerekenler Nelerdir?
Yeni doğan
bebeklerde babaların heyecanı her zaman için görülmeye değer. Aylardır kurulan hayaller gerçek olmuş ve anne kadar babada kendini farklı hissetmeye başlamıştır. Sürekli bir hayat temposunun içinde birde minik elleri ve ayakları olan bir bebek evdeki sorumluluğu, düşüncelerin gerçek anlamda değişmesine neden olacaktır.

Bu noktada babanın bilinçsiz ve sadece bebeğe bakmakla yetinmesi birçok problemin yaşanmasına neden olacaktır. Manevi olarak sadece oyun oynamak değil, gelişimi adına sağlanacak olan tüm adımların atılması, vicdanı bir rahatlık gerektirecektir. Tüm bunlar için bebek gelişimi adına babaların yapması gerekenlerin bilinmesi gerekmektedir. Yeni doğan bebeklerin babaları için her detay aynı olarak kabul edilemez.
 

Facebook Sayfamız

Üst