Neler Yeni

Bebek, Prematüre Bebek, Tüp Bebek, Doğum, Çocuk - Bebek Forum

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konu oluşturabilir, mevcut konulara cevap gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajlaşma programınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsiz, ne bekliyorsunuz?

Soru sorun

Forumdan Soru Sorun ve Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Deneyimli Ebeveynler Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Soru ? Bebeğinizi Nasıl Uyutuyorsunuz ?

Gülsüm-Umut

Üye
Üye
Emektar Üye
345
40
28
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Bebeğinizi nasıl uyutuyorsunuz ?

a) Emzirerek

b) Sallayarak

c) Yatağına koyup kendi başına

Biz yatağına koyuyoruz kendi başına uyuyor. İlk baştan beri bebeğimizi yatağına koyduk uyudu. Bu şekilde alıştırdık. Bence en iyisi bebeğin kendi kendine uyuması.

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Administrators
Super Moderator
Moderator
Üye
33
22
8
Web Sitesi
www.bebekforum.net.tr
Ben de devamlı yatağına koyup kendi başına uyutuyorum. Benim bebeğim ilk doğduğu zamanlar bulunduğumuz odada beşiği vardı. Bebeği direk beşiğe koyuyorduk uyuyordu. Bir müddet sonra bebeğimi bulunduğumuz odadan ayırdık. Bir bebek mağazasından walky talky satın aldık. Bulunduğu yere koyduk, gıg deyince uyanıp koşuyordum. Şimdi wolky tolky i de kaldırdık, Başka odada yalnız uyuyor. Bir ihtiyacı olduğu zaman avazı çıktığı kadar bağırıp ağlayarak bizi uyandırıyor. :)

birbaba

Üye
Üye
24
15
3
@yarensevimli hanımefendi bebek nasıl alıştırılırsa o şekilde uyur. Bizim bebeğimiz ilk doğduğundan itibaren tek olarak kendi odasında kendi yatağına koyarak uyumasını sağladık. Ve o şekilde devam etti. Sallamak kesinlikle uzmanlar tarafından tavsiye edilmeyen bir yöntemdir.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8