Bebek Hayırlı bir iş için dua

MeeVaa

BF Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, benim adım Meva. Forumda yeniyim. Hamile arkadaşlardan bir ricam olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorum. Bunun için hayırlı bir haber arifesindeyim. O yüzden hamile arkadaslarimizdann birer adet Ayetel Kürsi okuyan çıkar mı acaba? Şu an 7 kişi bulabildim. 34 arkadaşın okumasına daha ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

blues

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Administrators
Super Moderators
Moderating
BF Member
En iyi cevaplar
0
Allah hayırlı evlat sahibi olmanızı nasip etsin inşallah... Vatana millete dinine hayırlı evlat olsun inşallah. Bir baba olarak duam sizinle...

birbaba

Bebek Forum Üyesi
BF Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, benim adım Meva. Forumda yeniyim. Hamile arkadaşlardan bir ricam olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorum. Bunun için hayırlı bir haber arifesindeyim. O yüzden hamile arkadaslarimizdann birer adet Ayetel Kürsi okuyan çıkar mı acaba? Şu an 7 kişi bulabildim. 34 arkadaşın okumasına daha ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Birbaba olarak dualarım sizinle @MeeVaa hanım. Allah hayırlısıyla sağlıkla sıhatle bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.

songül

BeBeKFoRuM YöNeTiM EKiBi
Yönetici
Super Moderators
Moderating
BF Member
En iyi cevaplar
0
6 aylık hamileyim. Allah en yakın zamanda bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Dualarım sizinle...!

MeeVaa

BF Member
En iyi cevaplar
0
Iyi niyet ve temenniler de bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun...