Bebek Hayırlı bir iş için dua

MeeVaa

Baby Community Member
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar, benim adım Meva. Forumda yeniyim. Hamile arkadaşlardan bir ricam olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorum. Bunun için hayırlı bir haber arifesindeyim. O yüzden hamile arkadaslarimizdann birer adet Ayetel Kürsi okuyan çıkar mı acaba? Şu an 7 kişi bulabildim. 34 arkadaşın okumasına daha ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba arkadaşlar, benim adım Meva. Forumda yeniyim. Hamile arkadaşlardan bir ricam olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorum. Bunun için hayırlı bir haber arifesindeyim. O yüzden hamile arkadaslarimizdann birer adet Ayetel Kürsi okuyan çıkar mı acaba? Şu an 7 kişi bulabildim. 34 arkadaşın okumasına daha ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olabilir misiniz?
Birbaba olarak dualarım sizinle @MeeVaa hanım. Allah hayırlısıyla sağlıkla sıhatle bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.

6 aylık hamileyim. Allah en yakın zamanda bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. Dualarım sizinle...!

Iyi niyet ve temenniler de bulunan herkese çok teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun...